Zajímavé technické informace

Nová podešev vyvinutá firmou Prabos - reklamní spot na youtube

 

Anketa
Jakou kategorii OOP nejčastěji nakupujete pomocí e-shopů?
16 % (36)
15 % (33)
14 % (31)
14 % (32)
16 % (36)
24 % (53)

Celkem hlasovalo: 221
OpenID
informační boxík

Sortiment našeho e-shopu neustále doplňujeme. Budeme rádi za Vaše poptávky.

Kdomitoudela.cz - Znamka kvalitni sluzby

 

 

Domů /

EVASION evolution střešní stan 140cm bílý

Kód: 465201-W
střešní stan James Baroud EVASION evolution šíře 140 cm

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
EVASION evolution střešní stan 140cm bílý

Střešní stany James Baroudjsou technologickou špičkou mezi výrobci střešních stanů. Střešní stany lze použít díky jejich váze 59 kg i na střeše malých vozů. Střešní stany jsou ideální pro cestovatele, sportovce, rybáře. Pro všechny kteří přespávají mimo domov.vnitřní rozměry rozloženého střešního stanu: 198 x 140 x 98 cm - 2,7m3

vnější rozměry složeného střešního stanu: 204 x 143 x 33 cm
  • výbava stanu: solární ventilace

  • 3x dveře se sítí proti hmyzu a roletkou

  • 1x pevné okno se sítí proti hmyzu a roletkou

  • stropní úložná síť

  • 2x vyjímatelné úložné kapsy

  • odjímatelné LED svítidlo

  • matrace 8cm antibakteriální s vysokou hustotou

  • střešní úložná plocha pro umístění zavazadla

  • hliíkový žebřík s obalem

Charakteristika skořepinového střešního stanu:

Otevření stanu je velice snadné a nezabere více než 5s. Podle typu stanu odjistíme dvě nebo čtyři kovové přezky a stan se automaticky rozloží. Proces zajišťuje důmyslný systém čtyř teleskopů a plynových pístů, které jsou umístěny v každém rohu stanu a chráněny obalem z otěru vzdorného plátna, čímž je zaručeno nepoškozování vlastního stanu – stanového plátna, při rozkládání a skládání stanu. Složení stanu lze zvládnout do 20s podle typu stanu. Jelikož tento proces je složitější, je zpočátku lepší skládat stan ve dvou osobách. Před samotným složením je nutně vnitřní stěny stanu stáhnou pomocí dodaného gumového lana s háčky. Lano nám zajišťuje při stlačování stanu neustálý tah stěn směrem do vnitřku stanu a nedochází tak k převisům stanového plátna přes skořepinu. Dále je nutné nechat všechny zipy po obvodu stanu nechat cca 10cm otevřeny, aby při stlačování stanu mohl vzduch volně unikat z vnitřního prostoru stanu ven.

Vrchní i spodní skořepina stanu je vyrobena z polyesterové pryskyřice vystužené tkaninou ze skelných vláken. Povrchová úprava je provedena pomocí speciálních epoxidových barev. Standardně se stany dodávají v bílé a černé barvě. Na přání (za příplatek), je možné dodat stan v libovolné barvě dle stupnice RAL. Horní skořepina stanu je opatřena elektrickým ventilátorem se solárním pohonem, který v rozloženém stanu zajišťuje odvětrání vnitřních prostor. Spodní skořepina je opatřena dvěma kotevními místy pro fixaci žebříku a dva otvory s prachovými filtry s plastovými krytkami. Pomocí těchto otvorů je zajištěna stálá cirkulace vzduchu i uzavřené, přepravní poloze stanu. Spodní skořepina je dále vybavena dvěma podélnými hliníkovými lištami, které slouží v kombinaci s šesti „U“ šrouby, přírubami a samojistnými maticemi k upevnění stanu na střešní příčníky, nebo střešní nosič.

Pro přístup do stanu slouží ergonomický hliníkový žebřík, který je dodáván včetně dvou úchytů k zafixování do spodní skořepiny stanu. Součástí žebříku je plátěný obal, ve kterém je žebřík přepravován uvnitř vozu.

Stan je vyroben z kvalitního stanového plátna s dlouhodobou životností.

Speciálně vyvinutý světle šedý odstín plátna nejlépe odráží sluneční paprsky.

Plátno je odolné proti UV záření.

Plátno je odolné proti hnilobám a plísním.

Plátno je vodoodpudivé.

Celý stan je opatřen dvojitými švy, které jsou vodotěsné.

Konstrukce stanu, plátno, švy, vše je testováno na velikou odolnost proti větru.

Vstupy do stanu jsou z dvojitého plátna a opatřeny samostatnými sítěmi proti hmyzu.

Plátno je upevněno ke skořepinám stanu pomocí ocelového lanka, které je všito do lemovky. Potom je vše zasunuto do hliníkového štěrbinového profilu, který je pevně spojen s horní i dolní skořepinou.

Vnitřek stanu je vybaven kvalitní pěnovou matrací o veliké hustotě pěnových buněk. Dále, odnímatelnou led svítilnou, vrchní síťovou kapsou a dvěma bočními odnímatelnými kapsami. Přístupové otvory do stanu jsou z dvojitého stanového pláta a opatřeny pevnými kovovými vodotěsnými zipy po stranách a suchým zipem ve spodní části. Vstupní otvory a okna v čele stanu, jsou opatřeny sítěmi proti hmyzu.


Specifikace
Váha 59 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.