Zajímavé technické informace

Nová podešev vyvinutá firmou Prabos - reklamní spot na youtube

 

Anketa
Jakou kategorii OOP nejčastěji nakupujete pomocí e-shopů?
16 % (34)
15 % (33)
15 % (31)
15 % (32)
17 % (36)
22 % (47)

Celkem hlasovalo: 213
OpenID
informační boxík

Sortiment našeho e-shopu neustále doplňujeme. Budeme rádi za Vaše poptávky.

Kdomitoudela.cz - Znamka kvalitni sluzby

 

 

střešní zahrádka LR D3, D4 slimlineII set 3/4

Kód: KRLD029T
Frontrunner střešní nosič Discovery Slimline II 1255(W) x 1560(L) (Rail) *zahrádku Vám můžeme sestavit a namontovat v našem servisu v Pardubicích

Žádné hodnocení.
Výrobce: Frontrunner
Dostupnost: Zboží není na skladě
17.272,73 Kč bez DPH
20.900,00 Kč , plus doprava
(20.900,00 Kč/ks)
 
střešní zahrádka LR D3, D4 slimlineII set 3/4
SLIMLINE II je odolná. Na rozdíl od většiny střešních nosičů, Slimline II byla navržena a postavena speciálně pro použití v terénu. Vyrobený z pevné hliníkové slitiny může Front Runner Slimline II odolávat námaze jakéhokoliv dobrodružství.

Nosné lamely zapadají do profilu s dvojitými stěnami, do kanálku na bočních profilech a jsou zajištěny pomocí pojistných matic. Tento patentovaný design vytváří společnou podporu, která je silnější, než je obvyklé pro střešní nosič.

Konstrukce profilů Slimline II zvyšuje pevnost celého kompletu, takže Slimline II je nejlehčí a nejpevnější střešní nosič, který je k dispozici na trhu.

(* střešní nosič musí být vždy naložen v souladu s nosností podle specifikace vozidla).


SLIMLINE II je lehká. Hliník je v průměru o 30% lehčí než ocel. Nový Front Runner celohliníkový střešní nosič Slimline II je patentovaná konstrukce, která nabízí nejlepší poměr pevnosti a hmotnosti v porovnání s jakýmkoliv jiným střešním nosičem. Celohliníkový Front Runner Slimline II snese větší zatížení než nejlepší ocelový střešní nosič a přitom má o 1/3 nižší hmotnost.

Vysoká pevnost a lehkost Slimline II umožňuje větší zátěž nákladem, která může být umístěna na střeše vozidla bezpečněji v porovnání se srovnatelnými střešními ocelovými nosiči. Použitím lehčího Slimline II střešní nosiče, místo srovnatelného celokovového, lze zmírnit dopad vašeho vozidla na životní prostředí, snížit opotřebení vozidla, a zlepšit spotřebu.


SLIMLINE II je modulární. Slimline II nabízí kompletní flexibilitu designu střešního nosiče. Žádný jiný střešní nosič nemůže být sestaven ze strany zákazníka tak, aby splnil jeho specifické potřeby.

Další lamely mohou být přidány k vytvoření solidní platformy pro spaní a / nebo sezení. Lamely mohou být také odstraněny, nebo posunuty pro vytvoření volného přístupu například do střešního okna.

Z plné velikosti lze sřešní zahrádku rychle převést na kratší nákupem páru kratších bočních lišt. Nebo menší lze přrodloužit nákupem delších bočních lišt a dalších lamel.

Expedicční stylové okrajové lišty lze dokonce snadno přidat k vytvoření klasického střešního nosiče ve tvaru košíku.

Pokud se kterýkoli jednotlivý prvek střešního nosiče náhodně poškodní, může být vyměněn, aniž byste museli vyměnit celý nosič.


SLIMLINE II LOW PROFILE.- Vzhledem k unikátnímu montážnímu T-slot systému, nejsou nutné zvýšené boční lišty. Plochý design je decentní a ladí s liniemi dnešních automobilů. Vzhledem k tomu, je jednodušší a rychlejší odstranění uloženého nákladu a je také možné namontovat střešní stan.

Pro městské použití - nízký profil poskytuje snadnější přístup do podzemních parkovišť a garáží. Tím, že se minimalizuje profil, je také produkováno méně vibrací a hluku než je typické pro střešní nosič - tím se snžuje spotřeba paliva a zvýšuje jízdní výkon v porovnání s běžnou konstrukcí.

Pro další snížení hluku, jsou na všechny střešní nosiče Front Runner Slimline II instalovány deflektory.


SLIMLINE II je trvanlivý. Střešní nosič by měl vydržet tak dlouho, jak vaše vozidlo. Většina střešních nosičů, které jsou dnes k dispozici bude rezavá a / nebo zničená po vystavení rozmarům počasí. Front Runner Slimline II střešní nosič vydrží pod náporem slunce, sněhu a deště, i bez ohledu na stav silnic po kterých jedete.

Tělo Slimline II se vyrábí v Jižní Africe celé z korozeodolného hliníku, zatímco montážní řešení jsou buď všechny z hliníku nebo z nerezové oceli - což zajišťuje celoživotní spolehlivost.

Jako další vrstvu ochrany, mají všechny střešní nosiče Front Runner Slimline II a montážní řešení lakování matně černou práškovou barvou, jednou z nejvíce odolných a trvanlivých povrchových úprav v tomto odvětví - AkzoNobel Interpon 600 (CPO 6034). Toto odolné práškové lakování odolné vůči povětrnostním vlivům je formulováno pro venkovní použití a daleko převyšuje průmyslové standardy. Slimline II s touto úpravou neukazuje žádné viditelné poškození po 500 hodinách nepřetržitého skrápění v solné mlze.


SLIMLINE II je univerzální.
Slimline II nabízí snadné připevnění pro montáž na jakýkoliv typ terénního vozu. T-drážky lamel s drážkou postranice nabízejí kompletní montážní flexibilitu. Náklady jsou nezávisle zajištěny kdekoli na horní, boční, nebo spodní části rámu pomocí průkopníckého jedinečného šroubového na systému.

Slimline II nabízí neomezené možnosti pro koncového uživatele přizpůsobit uspořádání nákladu za pomoci více než 25 příslušenství pro Front Runner střešní nosiče.

Front Runner nabízí střešní řešení pro zajištění vody, paliva, stanu, kola, kotlíku / Grilovacích roštů, lyží, rybářských prutů, surfů, sekery, zvedáku, rýče / lopaty, otvíráku na lahve,vaku na oblečení, kánoe / kajaku, světla, stolu, plynové lahve, kurty, náhradní pneumatiky, kufrů, lehátka, snowboardů.

A pokud nemůžete najít doplněk pro váši konkrétní značku dobrodružného vybavení - zajistěte, co se vám líbí pomocí šroubů a T-drážek, nebo zkuste připevnit kroužky a vybavení přidělat pomocí popruhu Stratchit. Možnosti jsou nekonečné.

* Expidition Rails není součástí dodávky.
Specifikace
Váha 34.22 kg
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.